Obec Chvalatice
ObecChvalatice
Obec Chvalatice

Chvalatice se nachází v nadmořské výšce 450 m.n.m.,obklopena lesy a vrchy,8 km severozápadně od Vranova nad Dyjí na výšině nad řekou Dyjí,která pod obcí protéká hlubokým lesním údolím.Obec najdete 35 km od Znojma,ve směru Znojmo-Bítov.

Milostivé léto

Národní rada osob se zdravotním postižením, poradna Brno, poskytuje odborné sociální poradenství včetně právního a dluhového poradenství. V případě potřeby pomůže se sepsáním úředních žádostí.

Leták Národní rady osob se zdravotním postižením ČR

Jak jste již možná slyšeli, v období 28. 10. 2021 – 28. 1. 2021 bude probíhat tzv. „milostivé léto“. Jedná se především o možnost dlužníků veřejné správy dosáhnout za zmírněných podmínek zastavení svých exekucí a dostat se tak z dluhové pasti. Naše poradna je schopna klientům pomoci se zorientovat v dluhové problematice a pomoci jim dostat se z dluhové pasti, a to i v rámci tzv. „milostivého léta“.

leták milostivé léto-nRO se zdrav.postižením.pdf

Typ souboru: PDF dokument, Velikost: 258,36 kB
Datum vložení: 26. 10. 2021 11:17